המלצות

 

"גדי סיארה- הצלם הכי טוב שיכולתי לבקש ליום החתונה שלי!!! כבר בפגישה הראשונה, של בעלי ושלי עם גדי, ידענו שנסגור אותו. האישיות המקסימה, הכנות, הנחמדות, ההוגנות וכמובן המקצועיות שלו, הקסימו אותנו. עד ליום החתונה שלנו, הרגשתי תמיד בנוח להתקשר לגדי, לשאול ולהתייעץ איתו על כל נושא שרציתי והוא תמיד ענה לי בנעימות ופתר לי דברים שהתלבטתי לגביהם. ביום החתונה שלנו הייתה לנו חוויה מדהימה עם גדי. היה כיף לאורך כל היום בצילומים וכמובן גם באירוע עצמו. גדי עבד במקצועיות וגרם לנו להיות בראש שקט בכל הנוגע לצילומים. קיבלנו את התמונות במהירות והן היו מדהימות!!! היה לנו כל כך כיף לראות את התמונות והתרשמנו מאיך שהן יצאו! לאחר בחירתנו בתמונות לאלבום הסופי שלנו, אשתו המקסימה של גדי עיצבה לנו אותו והוא יצא מושלם עם תמונות מושלמות!!! "

לירון ויניב 

"מהרגע הראשון שראינו את סגנון הצילום של גדי מאוד התחברנו אליו. הפגישה איתו חיזקה את התחושה שזה הצלם שנרצה לבלות איתו את יום החתונה- רגוע, סבלני, מתחשב ומקצועי (וגם צנוע ולא יומרני). כך בחרנו את רוב הספקים שלנו ולא התאכזבנו.. תודה רבה על חוויה כיפית ונעימה ואלבום מושלם! "

שלומית ודניאל

"גדי, לב ענק שכמוך.. קשה לנו למצוא את המילים מתאימות.. תאמת להגיד, מעניין הצלם הכי חששנו, כי כמו ששמת לב, אנחנו פחות אנשים שמצליחים לזרום בצילומים.. ואתה, מהרגע הראשון, היית בדיוק מה שחיפשנו. בן אדם צנוע, ענו, לא לוחץ, נעים ואדיב. רואים כמה אתה אוהב את מה שאתה עושה ואתה עושה זאת באהבה מלאה. תודה לך, שהיית מישהו שאפשר לסמוך עליו בלב שלם (וכמו שראית לי קשה לשחרר"

בר ואמיר

"כבר בפגישה הראשונה אהבנו את זה שגדי קצת שונה מיתר האנשים בעולם החתונות בכך שהוא יותר צנוע ושקט וזה הוייב שרצינו שילווה אותנו ביום החתונה, ואכן צדקנו. גדי מקצועי ויודע את העבודה, בלי לביים יותר מידיי. למרות שאנחנו זוג שפחות רגיל להצטלם יצאו תמונות מדהימות והכי כיף שגם קיבלנו אותן ממש זמן קצר אחרי החתונה! גם לאחר מכן הוא היה שירותי וסבלני כאשר ביקשנו לבצע כל מיני שינויים קטנים. ממליצים מאוד!"

גל ודניאל

"גדי המדהים עם החיוך הכובש פשוט הייתה הבחירה הכי נכונה שלנו, נתן לנו להוביל ולהיות פשוט מי שאנחנו, בלי לביים אותנו ובלי להגיד לנו ואיך להראות מאוהבות באותו ערב מדהים שלנו. מרגע הגעתו למלון הוא חיכה בסבלנות וברוגע מדהים עד ששניינו (2 כלות זה חתיכת סיפור) נסיים להתארגן ולהתלבש, זרם איתנו, קלט מי אנחנו ומיד ידע להתאים את עצמו לסיטואציה. הדבר הכי מדהים לאורך האירוע שהוא נתן לנו להיות חופשיות, לחבק, לנשק ולבכות מבלי להעיר מילה, פשוט לתפוס בעדשה רגעים אותנטיים ונקיים מבימוי..מדהים!! לא הבנו עד כמה תפקידו של הצלם משמעותי עד שפגשנו את העבודה של גדי. ממליצות בחום, מקצועי, נעים, זורם ופשוט צלם אדיר!!!!!!!!!!!!"

עינת וסתיו

"גדי בשקט שלו מכיל את כל היום הקסום והמרגש גם שהוא נמצא בכל מקום לא מרגישים בו וזו מעלה גדולה לדעתי אומנותי ומקצועי בטירוף ועושה חשק לעשות עוד אירועים רק כדי לשכור אותו שוב! מחכים לתמונות ההורסות שיגיעו מומלץ מומלץ מומלץ!"

מרב ומתן